THP pracovník/ce

Heyrovského ústav je součástí Akademie věd ČR a věnuje se mezinárodně špičkovému výzkumu v oblastech souvisejících s fyzikální chemií. Na vědeckých projektech se podílí týmy složené z výzkumníků a výzkumnic z různých koutů světa.

16. 1. 2019 jsme se jako první z ústavů Akademie věd ČR oficiálně připojili k výzkumným organizacím, které získaly ocenění HR Excellence in Research, což ukazuje pokrok v harmonizaci naší politiky v oblasti lidských zdrojů v souladu se 40 zásadami Evropské charty výzkumných pracovníků a Kodexem chování při náboru výzkumných pracovníků.

Ředitel Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i. vypisuje výběrové řízení na pozici:

Náplň práce:
•    příjem / výdej objednaného zboží včetně agendy s tím spojené
•    výdej denaturovaného lihu
•    zástup za kolegu při tvorbě objednávek
•    koordinace spolupráce s externí poradenskou firmou zajišťující oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

Požadujeme:
•    SŠ vzdělání
•    aktivní přístup k práci a schopnost samostatného rozhodování
•    znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem – komunikace se zahraničními vědeckými pracovníky a pracovnicemi i v rámci ÚFCH JH)
•    dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
•    znalost práce s PC a MS Office
•    časovou flexibilitu, pečlivost, odolnost vůči stresu
•    znalost SW Helios Inuvio výhodou
•    praxe na obdobné pozici vítána
•    orientace v oblasti výzkumu a vývoje výhodou

Nabízíme:
•    zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou v mezinárodním akademickém prostředí;
•    podporu dalšího vzdělávání, osobního růstu a rozvoje včetně jazykových kurzů;
•    profesionální pracovní tým;
•    5 týdnů dovolené
•    3 dny indispozičního volna (sick days)
•    5 dnů osobního volna
•    po zkušební době možnost příspěvku na penzijní připojištění nebo produktů na stáří
•    stravenkový paušál
•    další benefity v souladu s kolektivní smlouvou
•    smlouva na dobu určitou 1 rok s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
•    nástup možný ihned

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem pošlete do 20.08.2024 na email: karieraatjh-inst.cas.cz (kariera[at]jh-inst[dot]cas[dot]cz)

Uzávěrka přihlášek
20. 8. 2024