Údržbář / elektrikář

Náplň práce:
Práce v údržbě úsek elektro silnoproud i slaboproud
Elektrikářské a mechanické práce
Drobné údržbářské práce

Požadavky:
SOU vzdělání (elektrikář)
Platná odborná způsobilost min §6 – elektrotechnik NV 194/2022 Sb.
Orientace v technické dokumentaci elektro
Zkušenosti a všestrannost v údržbě objektů výhodou
Manuální zručnost, schopnost samostatné práce
Schopnost komplexního řešení problémů
Pečlivost, důslednost a profesionalita při plnění svěřených úkolů
Ochota učit se novým věcem
Základní znalost AJ výhodou
Schopnost práce v kolektivu

Nabízíme:
Pracoviště v docházkové vzdálenosti metra C – Ládví
Zajímavou práci v akademickém prostředí
Podpora dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
Uplatnění vlastních nápadů, kreativity
Benefity v souladu s Kolektivní smlouvou, např.:
5 týdnů dovolené + 3 dny sick days (indispoziční volno) + 5 dní osobní volno
Stravenkový paušál
Příspěvek na penzijní připojištění nebo dlouhodobý investiční produkt na stáří

Pracovní poměr na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Termín nástupu: dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na e-mail: karieraatjh-inst.cas.cz.

Uzávěrka přihlášek
30. 6. 2024